Pozrite si širokú ponuku našich študijných programov a vprípade záujmu nás kontaktujte. Radi odpovieme na Vaše otázky, vysvetlíme benefity jednotlivých študijných programov a možnosti uplatnenia na trhu práce.

Výmenné zahraničné odborné stáže sú pre nás veľkou výzvou ako poznávať nové miesta, metódy výučby v iných európskych školách a samozrejme aj iných ľudí...

Podpora našich partnerov je neoddeliteľnou súčasťou našej vzájomnej spolupráce pri výchove a vzdelávaní našich študentov a absolventov školy, ktorým garantujú nielen benefity počas štúdia, ale aj zamestnanie po skončení školy.

Vitajte na EduPage

Vítame Vás na stránkach školy (edupage), kde nájdete rozvrhy, aktuálne suplovanie a ďalšie užitočné ifnormácie o našej škole, podujatiach, udalostiach a novinkách, ktoré sú súčasťou nášho študentského života... Privítame tiež konštruktívne pripomienky a rady vedúce k maximálnej informovanosti.

Narodeniny a meniny

Dnes (Piatok 22.9.2017)